Gmina Solec-Zdrj

Wtorek, 23 września 2014, Do końca roku 99 dni Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Wiadomosci

Puchar Wójta Gminy Solec-Zdrój dla Kikowa (fotoreportaż)

Dodał: MC Data: 2007-12-16 20:18:22 (czytane: 3146)  Wersja do druku

W II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o puchar wójta gminy Solec Zdrój zwyciężyła reprezentacja Kikowa przed drużynami Komendy Powiatowej Policji w Busku Zdroju i Solca Zdroju. Kolejne miejsca wywalczyły zespoły z Wełnina, Zielonek i Zborowa.

Turniej rozegrany 15 grudnia w Solcu Zdroju w halach sportowych miejscowego gimnazjum i sanatorium „Malinowy Zdrój” wygrali piłkarze z Kikowa pokonując 13 : 5 buskich policjantów. Trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja Solca Zdroju wygrywając z Wełninem 7 : 4.

solec_puchar.jpg 

Najskuteczniejszym strzelcem zawodów został Łukasz Krzemiński (Kików) zdobywca 30 bramek, najlepszym bramkarzem został wybrany Leszek Stanek z zespołu Policji. Puchary wręczał patron sportowej rywalizacji wójt gminy Solec Zdrój Adam Pałys.

Zwycięzcy, zespół Kikowa grał w składzie: Marcin Sowula, Łukasz Krzemiński, Albert Reperowicz, Mateusz Nowak, Mateusz Lewandowski, Rafał Kopeć, Rafał Charyga.
Policjanci występowali w składzie: Robert Kosela, Dariusz Ignacak, Tomasz Zwolski, Leszek Stanek, Sławomir Odomski, Piotr Piórczyk, Grzegorz Lech, Tomasz Jasiukowicz.

Reprezentacja Solca Zdroju grała w zestawieniu: Bogdan Zając, Jakub Bonar, Karol Bonar, Piotr Żółtak, Wojciech Rzepecki, Marcin Łysiak.

Zawody prowadzili Paweł Ślusarski i Grzegorz Chrustek.


Robert Gwóźdź

Przeczytaj rowniez:
Uwaga (2014-09-22 14:00:00) - Komentarzy:(0)
INFORMACJA – KOLEKTORY SŁONECZNE (2014-09-19 13:15:57) - Komentarzy:(0)
Zwiedzanie kościoła w Solcu-Zdroju (2014-09-19 08:10:17) - Komentarzy:(0)
Ogłoszenie (2014-09-18 09:54:26) - Komentarzy:(0)
Ogłoszenie (2014-09-18 09:06:17) - Komentarzy:(0)
UWAGA!!! PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW! (2014-09-17 13:37:25) - Komentarzy:(0)
Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Podziel się posiłkiem” (2014-09-17 12:31:10) - Komentarzy:(0)
Zaproszenie na szkolenie (2014-09-17 09:09:20) - Komentarzy:(0)
OGŁOSZENIE (2014-09-17 08:55:09) - Komentarzy:(0)
Ogłoszenie (2014-09-16 08:51:04) - Komentarzy:(0)



Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (11)
     

-:)
2008-03-03 17:06:42
Kikow najlepszy i basta!!!

-:)
2008-03-03 17:05:55
Kikow najlepszy i basta!!!

-kik
2007-12-26 19:07:49
te kokos ty głąbie przypomnij sobie w ubiegłym roku kto wygrał puchar wójta i kto w nim grał dopiero coś pisz bo albo nie skończyłeś podstawówki albo jesteś z wełnina

-KikówCity
2007-12-25 16:10:10
Co ci nie pasuje, nie ma u was kto grac to nie dowalaj sie do nas. Haryga jest i pochodzi z Kikowa a czy gra czy nie to cie gowno to obchodzi!!!!Bylismy i bedziemy najlepsi..Kików THE BEST!!!!

-ble
2007-12-24 10:24:42
aciekawe jakich ludzi ściągamy co z morawicy chyba żartujesz

-kokos
2007-12-23 10:23:15
bo tylko kikow sciaga ludzi do grania a nie wychodzi wlasnym skladem, niech zagraja swoimi ludzmi to zobaczymy co nawojuja. ha ha ha

-
2007-12-20 16:16:39
narazie tylko kików zdobywa puchary

-k
2007-12-19 19:20:39
dwie drużyny liczyły się tylko w turnieju kików i solec

-(
2007-12-17 20:43:40
coś ci niepasuje kików njalepszy jest w gminie solec zdrój

-??
2007-12-17 20:05:47
czy mi sie wydaje czy w kikowie charyga gral ??

-he
2007-12-16 21:31:03
kikow jest cienki. sciagneli goscia i on im zrobil robote. wstyd

Imię:
Email: